GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 4878036
nr 487 8036
Tallrikar
4 st. Rörstrand, 1800-tal, (nagg)
Utrop:
100 kr
måndag 24 september 2007
kl 16:13:08
Rörstrand